O firmie Hanakom

Firma HANAKOM istnieje od 1996 roku.

Zajmujemy się szkoleniami, doradztwem IT, tworzeniem oprogramowania CRM oraz technikami wyświetlania obrazów i filmów trójwymiarowych.

SZKOLENIA KOMPUTEROWE:
Szkolenia komputerowe znacznie zwiększają wydajność i efektywność pracy.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów komputerowych. Prowadziliśmy i nadal prowadzimy kursy dla takich firm jak m in.: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, BGŻ BNP Paribas S.A., Ministerstwo Edukacji Narodowej., EuroLot, Hewlett-Packard, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, P4 Sp. z o.o. Play, MPWiK, MSWiA, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Petrolot, PLL LOT, Polski Koncern Naftowy, Siódemka Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska SA OTO, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Wojewódzkie Centrum Stomatologii, Wydawnictwo Naukowe PWN SA, Vision, Zarząd Cmentarzy Komunalnych, Zarząd Transportu Miejskiego.

Liczne referencje, które możemy przesłać w przypadku zainteresowania naszymi usługami zapewniają o zadowoleniu klientów, co jest najważniejszym wyznacznikiem jakości wykonywanych usług.

Adresy i dane:

Hanakom

Nowolipki 19/1, 01-006 Warszawa 695-98-98-74

Ogińskiego 13/53, 03-318 Warszawa 695-98-98-74

Lokalna 13, 04-903 Warszawa 501-49-38-27

adres mail:

beata.wierzbicka@hanakom.pl

witek@hanakom.pl

hanakom@hanakom.pl

TECHNIKI WYŚWIETLANIA FILMÓW I OBRAZÓW TRÓJWYMIAROWYCH

Prowadzimy sprzedaż artykułów 3D jak okulary HMD, okulary LCD, okulary anaglifowe, polaryzacyjne, sprzedaż systemów projekcji filmów trójwymiarowych, monitorów do oglądania filmów i wizualizacji 3D bez używania jakichkolwiek okularów. Sprzedajemy także hologramy oraz różne urządzenia do reklamy 3D Urządzenia te powodują, że klienci widzą obrazy reklamowanych produktów unoszące się w powietrzu. Jest to bardzo efektowne i przyciągające uwagę. Jesteśmy w stanie wykonać różne nietypowe zlecenia jak na przykład napisy na chmurach wykonywane przy pomocy laserów dużej mocy.
Ostatnio rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż folii oraz szyb LCD (zwanych także pod nazwą folii/szyb PDLC). Jest to folia zastępująca żaluzje w oknach. Naciśnięcie przełącznika, przycisku na pilocie czy ikonki na ekranie smartfona zmienia szybę przezroczystą w matową i odwrotnie. Szczegóły na stronie szkloLCD.pl

TWORZENIE APLIKACJI,  OPROGRAMOWANIA CRM

Współpraca z firmą Meteoryt Sp. z o.o.

https://meteoryt.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *