Hanakom – szkolenia IT, projekty społeczne

Hanakom to firma zajmująca się szkoleniami IT, oprogramowaniem, projektami społecznymi w ramach Fundacji UNA

Hanakom współpracuje także z firmą projektującą i sprzedającą folie i szyby LCD

Istniejemy od 1996 roku.

Szkolenia IT

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów komputerowych. Prowadziliśmy i nadal prowadzimy kursy dla takich firm jak m in.: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwo Edukacji Narodowej, EuroLot, Hewlett-Packard, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, MPWiK, MSWiA, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Petrolot, PLL LOT, Polski Koncern Naftowy, Siódemka Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska SA OTO, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Wojewódzkie Centrum Stomatologii, Wydawnictwo Naukowe PWN SA, Vision, Zarząd Cmentarzy Komunalnych, Zarząd Transportu Miejskiego.

Liczne referencje, które możemy przesłać w przypadku zainteresowania naszymi usługami zapewniają o zadowoleniu klientów, co jest najważniejszym wyznacznikiem jakości wykonywanych usług.

Projekty społeczne

Prowadzimy także projekty społeczne w ramach Fundacji UNA.

Projektowanie i sprzedaż z użyciem folii oraz szyb LCD

Ostatnio rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż folii oraz szyb LCD (zwanych także pod nazwą folii/szyb PDLC). Sprzedażą zajmuje się współpracująca z nami firma. Szczegóły na stronie szkloLCD.pl

Jest to folia zastępująca żaluzje w oknach. Naciśnięcie przełącznika, przycisku na pilocie czy ikonki na ekranie smartfona zmienia szybę przezroczystą w matową i odwrotnie.